Wybór ogrodzenia akustycznego dla Twojego domu

Wybór ogrodzenia akustycznego dla Twojego domu

ogrodzenia-pcv
ogrodzenia-plastikowe-do-ogrodu

Wybór ogrodzenia akustycznego do domu akustycznego ogrodzenia pozwoli Ci być w stanie cieszyć się spokojnym środowiskiem na swoim podwórku. Ogrodzenie pomoże Ci również zachować bezpieczeństwo Twojego zwierzaka. To dlatego, że większość psów jest znana z żucia i drapania, więc używając ogrodzenia akustycznego możesz pomóc zapobiec ich robieniu tego. Można znaleźć wiele opcji, które można wybrać, takie jak AcoustiMax, Micraline, ModularWalls i TerraFirmX.

AcoustiSorb

Niezależnie od tego, czy budujesz dom, biuro czy obiekt komercyjny, AcoustiSorb(tm) jest idealnym rozwiązaniem w zakresie ogrodzeń akustycznych. Jest lekkie, modułowe i oferuje doskonałą wydajność pochłaniania hałasu. Jego panele są zaprojektowane tak, aby redukować hałas we wszystkich kierunkach, zapewniając jednocześnie atrakcyjny wygląd.

Panele kompozytowe AcoustiSorb są łatwe w montażu. Są one produkowane z wstępnie wykończonego aluminiowego korpusu i rdzenia, co zapewnia długą żywotność konstrukcji. Perforowany aluminiowy panel zewnętrzny zwiększa zdolność materiału rdzeniowego do pochłaniania dźwięku. W połączeniu z wypełnieniami UB system stanowi trwałe rozwiązanie w zakresie pochłaniania hałasu w środowisku komercyjnym lub przemysłowym.

Przy budowie osiedla przemysłowego kluczowe było znalezienie trwałego i przyjaznego dla estetyki rozwiązania blokującego hałas komunikacyjny. Panele dźwiękochłonne AcoustiSorb firmy ModularWalls zostały wybrane do zastosowania na ogrodzeniu akustycznym Harbour Bridge. Stanowiły one również atrakcyjne rozwiązanie dla dachowych systemów klimatyzacyjnych Woolworths.

Nowe centrum opieki nad dziećmi Urban Studios w Bendigo, Victoria, wymagało szybkiej ściany akustycznej, aby zablokować hałas ruchu ulicznego i chronić dzieci przed otoczeniem. Zespół potrzebował ekonomicznego rozwiązania, które byłoby również estetyczne. Firma chciała również zapewnić, że projekt i wygląd budynku będzie bardziej atrakcyjny dla lokalnej społeczności.

Modernizacja Teatru Joan Sutherland została podzielona na kilka etapów i obejmowała instalację wykonanego na zamówienie sufitu akustycznego oraz panelu dźwiękochłonnego AcoustiSorb. Konstrukcja panelu pozwoliła uzyskać redukcję hałasu o 28 Rw. Nowy projekt zapewnił również tło dla atrakcyjnego wizualnie teatru.

Nowa obwodowa ściana akustyczna VogueWall została zainstalowana w ciągu czterech dni. Ściana o wysokości 2,1 m została pomalowana na odcień szarości podobny do otaczającego ją centrum opieki nad dziećmi. Wysokość i konstrukcja ściany VogueWall oznaczały, że była ona łatwiejsza w montażu niż tradycyjne słupki z galwanizowanej stali.

TerraFirmX

Na szczęście jest firma w ogrodzeniu akustycznym, która specjalizuje się w ogrodzeniach akustycznych. Jim’s Fencing jest w branży od ponad dekady i oferuje rozwiązania w zakresie redukcji hałasu zarówno dla domów, jak i firm. Wykonują również wszelkiego rodzaju naprawy i renowacje ogrodzeń. Możesz uzyskać bezpłatną wycenę, kontaktując się z nimi już dziś. Niezależnie od tego, czy jest to najbardziej opłacalny sposób na zmniejszenie hałasu komunikacyjnego w Twoim domu, czy najlepszy sposób na zablokowanie hałasu od sąsiadów, będą oni mieli rozwiązanie, które jest idealne dla Twoich potrzeb.

Kolejnym wartym uwagi produktem na rynku ogrodzeń akustycznych jest ModularWall. Ten innowacyjny i elegancki system charakteryzuje się najnowocześniejszą inżynierią i designem. Powstały system jest solidny, skalowalny i ekonomiczny. Akustyczne panele mogą wytrzymać obciążenie do 10kPa. Firma oferuje również wiele różnych opcji paneli ściennych.

Firma może się również pochwalić największym katalogiem ogrodzeń akustycznych na Zachodzie. Ten katalog ogrodzeń akustycznych zawiera setki paneli ogrodzeń akustycznych, z których każdy ma unikalne cechy. Ponadto, oferuje on również szeroki wybór wzorów i stylów, które można dopasować do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy chodzi o akustycznie ocenianą ścianę, czy o ogrodzenie o niskich wymaganiach konserwacyjnych, które przetrwa lata, zespół Skilled Fencing dostarczy Państwu produkt, który spełni Państwa specyficzne potrzeby. Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży i dołoży wszelkich starań, aby spełnić Państwa potrzeby. Oferujemy również bezpłatne wyceny i porady, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję. Możesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach ogrodzenia akustycznego, dzwoniąc do nas dzisiaj. Jesteśmy akustyczną firmą ogrodzeniową premier.

Micraline

Na szczęście nie jest trudno znaleźć renomowaną firmę, która zainstaluje wymarzone ogrodzenie akustyczne. Jedna firma w szczególności oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań w zakresie redukcji hałasu. Niezależnie od tego, czy szukasz ogrodzenia akustycznego, czy też potrzebujesz zmodernizować swoje obecne ogrodzenie, Jim’s Fencing jest najlepszym miejscem. Jeśli szukasz bezpłatnej wyceny, nie wahaj się zadzwonić do nas. Z ponad dwoma dekadami w biznesie, mamy doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić najlepsze wyniki.

Chociaż prawdą jest, że nie potrzebujesz specjalnej licencji, aby zainstalować dźwiękoszczelne ogrodzenie, możesz potrzebować pewnych wskazówek, aby znaleźć najlepszą opcję dla swoich potrzeb. Na szczęście istnieje kilka wskazówek i sztuczek, o których należy pamiętać. Obejmują one wybór odpowiednich materiałów, wybór właściwych metod instalacji i unikanie wspólnych pułapek. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, możesz mieć pewność, że Twój płot będzie trwał. Mając to na uwadze, możesz zacząć planować swój następny projekt ogrodzenia akustycznego. Niezależnie od tego, czy szukasz ogrodzenia z siatki czy paneli pełnych, Jim’s Fencing jest firmą, do której należy zadzwonić.

Z naszą pomocą, możesz mieć dźwiękoszczelne podwórko w krótkim czasie. Nasz przyjazny zespół jest gotowy, aby podać Ci rękę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ogrodzenia akustycznego w ogrodzeniu akustycznym, czy masz na myśli konkretny projekt, mamy wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru. Mamy również szereg rozwiązań ogrodzeniowych dla Twojego domu, biura lub nieruchomości komercyjnej.

AcoustiMax

Korzystając z ogrodzenia akustycznego AcoustiMax klienci mogą uzyskać estetycznie atrakcyjne tło, którego pragną, jednocześnie zmniejszając poziom hałasu. Ten lekki, modułowy system ścian jest doskonałym rozwiązaniem dla trudnych miejsc. Jego estetyczny wygląd to pewny sposób na zrobienie wrażenia na klientach. Występuje w dwóch standardowych grubościach: 50mm i 75mm.

AcoustiMax został zaprojektowany w celu zapewnienia skutecznej ochrony przed hałasem w środowiskach miejskich. Jego ważony wskaźnik redukcji dźwięku (RSRI) wynoszący 28 jest imponujący, ale jeszcze lepsze jest to, że jest łatwy w montażu. Można go dostosować do różnych warunków instalacji. Jakość akustyczna tego produktu została potwierdzona przez National Acoustic Laborasztachety.

Ogrodzenie akustyczne AcoustiMax jest szybkie w montażu, a dodatkowo będzie pełnić funkcję bariery akustycznej. Rozwiązanie to pozwala również klientom na skorzystanie z najnowszych przepisów radnych. Jest również estetyczne, co zapewni spokojne środowisko dla pobliskich mieszkańców. Jest to również rozwiązanie ekonomiczne.

Ściana akustyczna AcoustiMax została również wykorzystana do wykonania ogrodzenia akustycznego w Dan Murphy’s, sieci handlowej, która musiała spełnić wymagania akustyczne lokalnego urzędu. Była to największa pojedyncza instalacja ogrodzenia akustycznego w stanie i stanowiła dla firmy okazję do zwiększenia sprzedaży.

Panel akustyczny AcoustiMax jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego właściciela domu z ogrodzeniem akustycznym, który chce utrzymać hałas drogowy na zewnątrz, zapewniając jednocześnie estetyczne tło. Jest to szczególnie przydatne w domu, gdzie ogrodzenie może zapewnić prywatność, jednocześnie osłaniając dzieci przed pobliskim ruchem ulicznym.

Panele akustyczne AcoustiMax nadają się również do stosowania z szeroką gamą systemów ścian modułowych. Jeśli szukasz bardziej trwałego rozwiązania, to możesz rozważyć użycie EnduroMax. Ten wysokowydajny, ultraodporny panel akustyczny charakteryzuje się doskonałymi parametrami akustycznymi i odpornością na ogień. Oferuje on również wiele innych korzyści, w tym niski profil, który jest idealny dla ciasnych przestrzeni.

ModularWalls

Czy szukasz ogrodzenia akustycznego lub ściany hałasu, ModularWalls Acoustic Fencing akustyczne ogrodzenie może pomóc. Z ponad 16 lat sprawdzonej wydajności, nasze produkty są akustyczne ogrodzenie wykonane i zaprojektowane, aby spełnić surowe międzynarodowe normy jakości ISO 9001. Możesz być pewien, że Twoja inwestycja będzie dobrze utrzymana.

ModularWalls to preferowana opcja dla deweloperów i architektów poszukujących skutecznej i trwałej bariery akustycznej. Nasz zastrzeżony panel AcoustiMax jest lekki, odporny na uderzenia i idealny do zastosowań w projektowaniu architektonicznym. Zapewnia doskonałą wydajność akustyczną i jest zatwierdzony przez Departament Transportu i Dróg Głównych Queensland.

Oprócz właściwości akustycznych, ściany modułowe oferują doskonałą estetykę i łatwość instalacji. Są lekkie, przenośne i mogą być malowane w szerokiej gamie doskonałych wykończeń.

Bupa Aged Care jest wiodącym dostawcą usług mieszkaniowej opieki nad osobami starszymi w 70 społecznościach opiekuńczych w akustycznym ogrodzeniu. W celu zapewnienia wysokiej jakości życia swoim mieszkańcom, kierownictwo placówki skupiło się na zapewnieniu bezpiecznego, czystego i pewnego środowiska.

Firma ModularWalls Acoustic Fencing została wezwana do zastąpienia zapadającej się betonowej ściany akustycznej. Opracowano plan usunięcia betonowych paneli przy zachowaniu integralności strukturalnej ściany. Rozwiązanie to pozwoliło zaoszczędzić znaczny procent kosztów w porównaniu z alternatywą w postaci pełnego muru.

Firma ModularWalls była w stanie dostarczyć rozwiązanie w szybkim czasie realizacji. Instalacja obejmowała strukturalną belkę nośną z uniwersalnym łącznikiem ogrodzenia. Dodatkowo, wykonane na zamówienie obróbki blacharskie zostały złożone fabrycznie. Ściana została pomalowana farbą o klasie zewnętrznej.

Tor wyścigowy Warwick Farm potrzebował ściany obwodowej, która chroniłaby konie przed hałasem ruchu ulicznego. System VogueWall firmy ModularWalls oferował tłumienie akustyczne bez uszczerbku dla estetyki. System został zainstalowany w ciągu czterech dni.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzeniaplastikowe.info – ekrany akustyczne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.