Odzyskiwanie danych światły firma.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte, utracone lub sformatowane dane z urządzeń z systemem Android

Jeśli chcesz odzyskać usunięte, utracone lub sformatowane dane z urządzeń z systemem Android, istnieje kilka potężnych narzędzi do odzyskiwania danych, które powinieneś sprawdzić. Narzędzia te są w stanie odzyskać utracone, usunięte lub sformatowane treści tekstowe z urządzeń z systemem Android i zapisać je w popularnych formatach plików, takich jak CSV, HTML lub VCF. Mogą one nawet odzyskać utracone dane po przywróceniu fabryki, aktualizacji systemu operacyjnego lub ROM flashing.

Recuva

Jeśli straciłeś pliki na telefonie z Androidem, być może zastanawiasz się, jak je odzyskać. Z odpowiednim narzędziem, możesz je odzyskać. Recuva ma potężną zdolność głębokiego skanowania, która może odzyskać usunięte i uszkodzone pliki. Chociaż nie jest dostarczana w wersji mobilnej, możesz ją pobrać na dowolny dysk i podłączyć do telefonu z Androidem.

Kreator odzyskiwania to świetne narzędzie, jeśli jesteś początkującym użytkownikiem. Zobaczysz, jakie formaty plików musisz odzyskać. Na przykład zobaczysz format swoich filmów i zdjęć. Następnie możesz wybrać, co chcesz odzyskać. Następnie kreator wyszuka format plików i mediów na Twoim urządzeniu.

Kiedy jesteś gotowy do odzyskania plików z telefonu z Androidem, najpierw upewnij się, że włączyłeś debugowanie USB. Będziesz potrzebował tego pozwolenia, aby użyć Recuva. Oprogramowanie poprosi Cię również o dostęp dla Super użytkownika. Możesz udzielić tego pozwolenia, klikając przycisk Zezwól i klikając przycisk Dalej. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać, a program przeskanuje je dla Ciebie. Po zakończeniu procesu, można wyświetlić podgląd odzyskanych plików i przywrócić je do telefonu.

Kolejnym pomocnym narzędziem jest FoneLab Android Data Recovery. To narzędzie ma rowniez interfejs użytkownika. Identyfikuje i organizuje utracone pliki w foldery. Po procesie skanowania można wybrać pliki do odzyskania, a następnie wybrać folder, w którym mają być przechowywane. Możesz również wybrać typ plików, które chcesz odzyskać.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android jest dostępne zarówno dla komputerów PC, jak i telefonów z systemem Android. Wiele mobilnych systemów operacyjnych obsługuje również Androida. Dzięki odpowiedniemu programowi możesz przywrócić usunięte zdjęcia, filmy, dokumenty, a nawet pliki APK. Możesz nawet wykonać kopię zapasową danych Androida w pamięci oprogramowania, a następnie przywrócić je w przypadku przypadkowego usunięcia.

Recuva Android data recovery jest zaprojektowany do pracy z większością urządzeń z systemem Android, więc nie musisz rootować swojego telefonu, aby go używać. To oprogramowanie działa z szeroką gamą urządzeń z systemem Android, w tym smartfonów, tabletów i kart micro SD. Jest również przyjazny dla użytkownika.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Jeśli masz uszkodzone urządzenie z systemem Android, możesz łatwo odzyskać swoje dane za pomocą komputera i programu do odzyskiwania danych z systemu Android. Możesz uzyskać dostęp do plików multimedialnych, dokumentów, dzienników połączeń, wiadomości WhatsApp i innych plików. Najpierw podłącz swoje uszkodzone urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB. Po podłączeniu telefonu wybierz nazwę i model telefonu. Następnie kliknij opcję w wyskakującym oknie, aby zaakceptować warunki oprogramowania. Po tym, postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby przejść do trybu pobierania.

Po podłączeniu do komputera, program Broken Android Data Recovery wyskoczy w oknie, umożliwiając wykonanie kopii zapasowej danych na komputerze. Możesz również skopiować dane do pamięci wewnętrznej uszkodzonego Androida. Po zakończeniu procesu odzyskiwania danych, możesz użyć oprogramowania do przywrócenia danych.

Po zainstalowaniu programu do odzyskiwania danych z uszkodzonego Androida, przeanalizuje on uszkodzony telefon i pokaże Ci wszystkie pliki na urządzeniu. Możesz wybrać te, które chcesz odzyskać. W zależności od stanu urządzenia, odzyskiwanie danych może być procesem czasochłonnym i kosztownym. Istnieje kilka czynników, które powodują utratę danych, ale najczęstszym jest uszkodzenie fizyczne. Może to sprawić, że Twoje urządzenie nie będzie reagować i spowodować dużą utratę danych.

Jeśli masz kartę SD lub kartę USB, możesz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB. Po podłączeniu program zapyta Cię o model urządzenia, pakiet danych i to, co chcesz przywrócić. Następnie możesz wybrać pliki do przywrócenia, a następnie skopiować lub wkleić je do komputera.

Jeśli masz dane zapisane na karcie SD, pierwszą opcją jest wykonanie kopii zapasowej danych w usłudze chmurowej. Jest to możliwe dzięki wbudowanej w Androida kopii zapasowej w chmurze, a także Google Drive i Dropbox. Jednak w tej sytuacji może być konieczne użycie oprogramowania do odzyskiwania danych innej firmy. Chociaż ta metoda nie jest najlepsza dla wszystkich typów urządzeń z systemem Android, może pomóc w odzyskaniu danych z uszkodzonego urządzenia.

Program odzyskiwania danych innej firmy może być również przydatny do odzyskiwania plików z urządzenia z systemem Android bez debugowania USB. Broken Android Data Extraction pozwala przywrócić dane bez konieczności rootowania urządzenia.

AirMore

Oprogramowanie do odzyskiwania danych androidowych AirMore to bezpieczny i łatwy sposób na odzyskanie usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Posiada intuicyjny interfejs użytkownika i zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do odzyskania danych. Działa na wszystkich typach urządzeń z systemem Android i kartach pamięci. Obsługuje najnowszą wersję systemu Android i jest całkowicie darmowy do pobrania.

Posiada doskonałą kompatybilność z Google Drive i nie wymaga dostępu root. Może odzyskać wiele rodzajów danych. Dzięki temu jest to doskonała opcja dla użytkowników szukających oprogramowania do odzyskiwania danych z systemu Android. Ten program ma również obszerną listę typów plików, które może przywrócić. Program zawiera również wersję próbną, która pozwala przetestować go przed zakupem.

Pozwala również zarządzać plikami, umożliwiając ich przenoszenie na komputer. Pozwala także na przeglądanie plików i przenoszenie ich do folderów. Można również usuwać dane bezpośrednio z telefonu. AirMore jest dostępny zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS. Można z niej korzystać również na komputerze stacjonarnym. Jest dostępna za darmo w sklepie z aplikacjami na Androida.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych z androida AirMore obsługuje urządzenia z obsługą glowny. Pozwala również na synchronizację urządzeń mobilnych z komputerem. Korzysta z tego samego WiFi, co urządzenia mobilne. Dzięki temu transfer plików jest szybki i bezpieczny. Oprogramowanie to posiada również szereg dodatkowych funkcji, które sprawiają, że jest to świetny wybór dla osób posiadających urządzenia z systemem Android.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida oferuje szybkie, bezpieczne i łatwe odzyskiwanie danych. Obsługuje wiele różnych typów modeli Androida i jest bezpłatny do pobrania. Dzięki zaawansowanym funkcjom może zapisać i wyeksportować dane. Jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi markami Androida, w tym Galaxy, Motorola, LG i HTC. Jest nawet kompatybilny z kopiami zapasowymi Google.

Wiertło tarczowe 4

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Drill 4 for Android zostało zaprojektowane tak, aby było bezpieczne i wolne od ingerencji. Nie pozostawia bałaganu na urządzeniu i zawiera dożywotnie bezpłatne aktualizacje i wsparcie techniczne. Daje również możliwość obserwowania procesu skanowania w czasie rzeczywistym i wybierania plików, które chcesz odzyskać.

To oprogramowanie działa z urządzeniami z systemem Android i jest kompatybilne z trybem USB Mass Storage (USB-M). Możesz łatwo odzyskać dane z zakorzenionych urządzeń za pomocą tego oprogramowania. Odzyskuje również usunięte pliki zarówno z wewnętrznej, jak i zewnętrznej pamięci masowej. Używa tej samej jakości i niezawodnych algorytmów odzyskiwania danych. Może pomóc odzyskać dane z telefonu lub tabletu z systemem Android nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych.

Zanim będziesz mógł skorzystać z tego oprogramowania, musisz odblokować swój telefon z Androidem i włączyć Debugowanie USB. Aby to zrobić, przejdź do Ustawień i dotknij siedem razy pola Build Number. Później odwiedź Ustawienia > Opcje deweloperskie i włącz opcje deweloperskie. Aby użyć Disk Drill dla Androida, twoje urządzenie musi być zakorzenione. Gdy już to zrobisz, możesz przyznać aplikacji uprawnienia roota.

Disk Drill to kompleksowe narzędzie do odzyskiwania danych, które obsługuje zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne pamięci masowe. Obsługuje również szeroką gamę urządzeń z systemem Android i może odzyskać utracone dane z dowolnego typu urządzenia. Ten program może odzyskać pliki, obrazy, filmy i dokumenty. Ten program jest dostępny za darmo. Posiada również dwie opcje skanowania: Quick Scan i Deep Scan.

Disk Drill do odzyskiwania danych Windows to potężne oprogramowanie użytkowe do odzyskiwania usuniętych i uszkodzonych plików. Jego zaawansowane algorytmy odzyskiwania mogą odzyskać pliki, nawet te chronione hasłami. Aplikacja jest łatwa w użyciu i pozwala na zapisanie lub wstrzymanie procesu w trakcie jego trwania. Obsługuje wszystkie rodzaje nośników, w tym dyski flash USB, karty SD i dyski twarde.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.